„Ceresit“ hidroizoliacinis mišinys su „Hydroslide Effect“ sukuria kaipmat vandenį atstumiantį efektą, kuris apsaugo nuo betono gedimo ir pažeidimų. Dėl sumažėjusio kapiliarinio vandens sugėrimo betono apsauga ir hidroizoliacija tampa efektyvesnė, leidžia sumažinti techninės priežiūros išlaidas ir išlaikyti pastato konstrukcijas patvarias ir ilgaamžes.
„Ceresit“ mišiniai su „Hydroslide Effect“ dėl specialių hidrofobinių medžiagų sumažina vandens sugertį kapiliaruose. Dėl šios priežasties mūsų mišiniai turi savybę aktyviai atstumti vandenį, išlaikydami optimalų vandens garų pralaidumą. Hidrofobinį efektą galima išmatuoti pagal kontaktinį kampą, kuris yra kampas tarp lašelio krašto ir plokščio paviršiaus.
Visi cementiniai mišiniai turi kapiliarinių porų struktūrą, kuri yra atsakinga už vandens sugėrimą. Tačiau kietuose ir lanksčiuose mišiniuose kapiliarinės sugerties lygis skiriasi dėl skirtingų eksploatacinių reikalavimų konkrečiose taikymo srityse.
Paprastai kieti mišiniai, tokie kaip „CR 65“, turi platesnę kapiliarinių porų struktūrą nei lankstūs mišiniai. Dėl moderniausios hidrofobinių agentų kombinacijos mūsų kietas mišinys „CR 65“ yra geriausias pasirinkimas.
Dėl specifinio polimerų, rišiklių ir užpildų derinio lankstūs mišiniai, tokie kaip „CR 166“, turi tankesnę kapiliarinių porų struktūrą, kuri suteikia labai didelį hidrofobinę efektą. Dėl to kompaktiškesnė konstrukcija užtikrina optimalų lankstumą ir įtrūkimų sujungimo galimybę, todėl „CR 166“ yra puikus pasirinkimas, kai naudojamas deformuojamas substratas, kuriame dėl konstrukcijų judėjimo betone gali atsirasti įtrūkimų. Tokie kristalizuojantys mišiniai kaip „CR 90“ turi siaurų porų kapiliarų struktūrą dėl padidėjusio hidrofobinio kiekio ir papildomų druskų, kurios didėja, kai liečiasi su vandeniu, todėl užsandarinami ploni įtrūkimai.
Patikrinti, ar hidroizoliacinis mišinys turi hidrofobinį efektą, galite atlikę paprastą purškimo bandymą.
Paruošimas
- Ant 50 x 100 cm bandomosios lentos užtepkite 2 mm storio hidroizoliacinį mišinį ir leiskite džiūti vieną dieną.
- Užpildykite purkštuvą švariu šaltu vandeniu ir įsitikinkite, kad purškalas sukuria vandens dulksną.
- Atstumas nuo mėginio paviršiaus: 30–40 cm
- Sudarykite tiesų kampą su vertikaliu paviršiumi ir purkškite vandenį ant mėginio (5 kartus per 10 sekundžių)
- Patikrinkite paviršių iškart po purškimo
vanduo susigėrė į paviršių. Žiūrint prieš šviesą, paviršius atrodo matinis.
vanduo šiek tiek susigėręs į paviršių ir lašai nuslysta, tačiau pakeliui žemyn jie iš dalies susigeria. Žiūrint prieš šviesą, paviršius atrodo matinis.
didžioji dalis vandens nesusigėrusi į paviršių, o lašai nuslysta į apačią. Žiūrint prieš šviesą, paviršius atrodo blizgus.
Mūsų cementinių mišinių asortimentas siūlo jums tinkamą sprendimą, nesvarbu, nuo kokio vandens įsiskverbimo norite apsaugoti savo pastatą. Hidroizoliaciniai mišiniai iš „Ceresit“ sukuria tiesioginį vandenį atstumiantį efektą, dėl kurio labiau sumažėja kapiliarinė vandens sugertis, palyginti su kitais standartiniais mišiniais.
Charakteristikos:
- Atsparus vandeniui
- Laidus garams
- Atsparus šalčiui
- Atsparus teigiamam ir neigiamam vandens slėgiu
- Patvari betono apsauga
- Ekonomiškas panaudojimas
Charakteristikos:
- Hidroizoliacija naudojant kristalizaciją
- Laidus garams
- Atsparus šalčiui
- Atsparus teigiamam ir neigiamam vandens slėgiui
- Užsandarina iki 0,4 mm dydžio betono konstrukcijoje atsiradusius įtrūkimus
- Ekonomiškas panaudojimas
- Galima užtepti teptuku, mentele arba užpurkšti
Charakteristikos:
- Atsparus vandeniui
- Laidus garams
- Atsparus šalčiui
- Neigiamam ir teigiamam vandens slėgiui
- Sustiprinta ir standartinė betono apsauga
- Kritiniams substratams
- Uždengia paviršiaus įtrūkimus
- Geriamojo vandens rezervuarams ir nuotekų valymui
- Suderinamas su sandarinimo juosta
- Galima užtepti teptuku, mentele arba užpurkšti
Betono paviršiuje yra mikroangų tinklas, pavyzdžiui, kapiliarai, poros ir įtrūkimai, kurie leidžia sugerti vandenį. Viena vertus, vandens sugėrimas yra būtinas hidratacijos ir kietėjimo procesui; kita vertus, vanduo yra pagrindinis kenksmingų cheminių medžiagų pernešėjas į paviršių, todėl betono savybės smarkiai pablogėja ir jis pažeidžiamas.
Kapiliarinė vandens absorbcija leidžia vandenyje ištirpusioms agresyvioms medžiagoms, pavyzdžiui, chloridams ir kitoms druskoms, prasiskverbti į paviršių ir sukelti plieno armatūros koroziją bei kitus konstrukcijos pažeidimus. Drėgnas betono paviršius taip pat gali būti veikiamas organinių nešvarumų ir pelėsių, kurie sukelia estetinius ir struktūrinius pažeidimus.
Džiaugiamės galėdami padėti Jums visais klausimais, susijusiais su mūsų gaminiais, kur įsigyti arba koks yra tinkamas sprendimas jūsų projektui.